6600 Szentes, Sima Ferenc utca 44-58. Tel.: +3663/313-244

2020 első újszülöttjei

Egy gyermek érkezése minden családban nagy öröm, de még különlegesebb ez az esemény, ha az év első napjára esik, és a város első újszülöttje is lesz egyben a kis jövevény. 2020. január 1-jén három baba is született a szentesi dr. Bugyi István Kórházban, az első kettő kiskunfélegyházi illetőségű, a harmadikként érkezett gyermek pedig szentesi lakos. Január 3-án délelőtt Szabó Zoltán Ferenc polgármester is meglátogatta a szentesi kórház első babáját, Győri Annát és az elsőként született szentesi babát, Rocsa Helgát is. Egy-egy virágcsokorral az édesanyáknak és egy-egy hatalmas mackóval az újszülötteknek kedveskedett, és mindkét családnak 20 ezer forintos vásárlási utalvánnyal segít a város. A kórház nevében dr. Szilágyiné Kádár Irén köszöntötte az újszülötteket.

Közzétette: Szentes TV – 2020. január 3., péntek