Rezidensi álláshirdetés

• Sebészet
  • Sürgősségi Betegellátás
  • Traumatológia

Az álláshelyekkel kapcsolatban érdeklődni lehet:

•  Dr. Pásztor Imre orvos-igazgatónál (Tel.: 63/313-244/195 e-mail: igazgatas@szentesi-korhaz.hu
  • Melóné Dóczi Judit munkaügyi csoportvezetőnél (Tel.: 63/313-244/233; e-mail: munkaugy@szentesi-korhaz.hu)

Kórházunkról röviden:
Regionális szerepet vállal a sürgősségi betegellátásban, a szív- és érrendszeri betegségek kiemelt gyógyításában, a daganatos megbetegedések minőségi diagnosztikájában és kezelésében, a stroke ellátásban, a drogbetegek és a cukorbetegek gondozásában. Speciális szolgáltatásokat nyújt a baleseti és helyreállító sebészetben, a protézis műtétek és a mozgásszervi rehabilitáció területén. Jelenleg 408 ágyon (297 aktív és 111 krónikus) látjuk el betegeinket, emellett közel 50 járóbeteg-szakrendelés, gondozó és osztályos ambulancia működik Intézményünkben. A 8 hektáros kórházterület sajátossága, hogy a több évtizedes növényállománnyal betelepített ligetes-parkot kettészeli a Kurca-folyó.